Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720-1
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720-2
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720-3
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720-4
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720-5
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720
  • 420551.00 RSD
    Cenovnik dostave:
    masa pošiljke - cena isporuke u rsd
    do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred6do 20 kg - 490 rsd - za plaćanje pouzećem
    20 - 50kg - 1090 rsd
    50 - 70kg -2460 rsd
    Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
    Ime proizvoda: Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720
    Šifra proizvoda: 0618056729785
    Zemlja porekla: CHINA
    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
    Ultrazvučni štap za čišćenje 720W Asonic AS-ROD-720
    Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 720W AS-ROD-720 specijalno dizajniran za unapred napravljene rezervoare, za profesionalnu i hobi upotrebu.
    Preporučljivo je koristiti snagu od 10-12V za 1 litar tečnosti, ako je jako prljav, predlažemo 15V snage. Zapremina iskorišćenog rezervoara ne bi trebalo da bude veća od 72 litra.
    Ultrazvučna frekvencija Asonic ultrazvučnog štapa za čišćenje 720W AS-ROD-720 od 28 kHz obezbeđuje temeljno, ali nežno čišćenje koje je prikladno za objekte sa mnogo pukotina, pukotina i malih udubljenja.
    Ultrazvučna snaga od 720 V obezbeđuje dovoljno jake mehuriće za temeljno i brzo čišćenje različitog broja predmeta u rezervoaru.
    Predmeti koji se mogu efikasno očistiti profesionalnim ultrazvučnim čišćenjem:
    Upozorenja:
    Zabranjena je upotreba ultrazvučnog štapa bez tečnosti. Opasno je i oštetiće jedinicu.
    Uvek vodite računa da štap bude potpuno uronjen u vodu.
    Nikada ne uranjajte kabl u vodu ili drugu tečnost.
    Tehnička specifikacija:
    Ultrazvučna snaga: 720 W.
    Ultrazvučna frekvencija: 28 kHz.
    Tajmer: 1 – 60 min.
    Maksimalna zapremina rezervoara: 72 lit..
    Debljina rezervoara: 2,0 mm.
    Dimenzije korpe (ŠkDkV): Fi 57 x 770 mm.
    Dimenzije pakovanja: 820 × 620 × 860 mm.
    Utikač za napajanje: IEC309/IEC60309 (230V, 50Hz).