Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180 -1
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180 -2
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180 -3
  • Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180 Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180
  • 178396.00 RSD
    Ovaj artikal je trenutno rasprodat
    Cenovnik dostave:
    masa pošiljke - cena isporuke u rsd
    do 20 kg - 590 rsd - za uplatu unapred6do 20 kg - 490 rsd - za plaćanje pouzećem
    20 - 50kg - 1090 rsd
    50 - 70kg -2460 rsd
    Preko 100 kg svaki dodatni kg se naplaćuje 48.94 rsd
    Ime proizvoda: Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180
    Šifra proizvoda: 0618056729778
    Zemlja porekla: CHINA
    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.
    Ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L Asonic AS-ROD-180
    Asonic ultrazvučni štap za čišćenje 180W 10L AS-ROD-180 je profesionalni ultrazvučni štap za čišćenje, dizajniran za upotrebu u prethodno izrađenim ultrazvučnim spremnicima.
    Sa ultrazvučnom frekvencijom od 40 kHz i snagom od 180 W, ovaj štap omogućava temeljito i brzo čišćenje različitih predmeta.
    Tehničke karakteristike:
    Materijal: Aluminum.
    Snaga: 180 W.
    Ultrazvučna frekvencija: 40 kHz.
    Promer: Φ 57 mm.
    Dužina štapa: 770 mm.